Sissepääs koos turvalise ja esindusliku trepiga on iga hoone visiitkaart. Korralikult ehitatud trepp on mugav ja ohutu kasutada, maksimaalselt hooldusvaba ning püsib aastaid kena.

Pesubetoon välistrepp

Pakume pesubetoonist astmeplaatide paigaldust nii tava- kui erilahendusega treppidele. Ehitame uue aluspinna alates trepiastmete lisamisest või astmekõrguse reguleerimisest kuni täies mahus uue trepi konstrueerimiseni välja. Teostame nii erikujuliste kui köetavate astmeplaatidega treppide ehitust, samuti paigaldame trepiplaati soovi korral puhastusresti. Pesubetoonist plaatidega on soovitav katta ka betoonist aiapostid, erinevad pandused ja mademed, tagades nii aluskonstruktsioonide aastatepikkuse püsivuse.

Pesubetoon trepikattematerjalina on esinduslik, siinses kliimavööndis vastupidav ning libisemiskindel. Selle saadaolevad erinevad värvilahendused muudavad trepi ka kõige nõudlikumat disaini sooviva kliendi jaoks atraktiivseks. Pesubetoonist kattega trepp ei vaja talvisel ajal muud kui regulaarset lumest puhastamist.

Küsi pakkumist

Aabex Ehitus OÜ
Tel: +372 55978484
E-mail: info@aabexehitus.ee